Stáčené víno - 1. moravsko-česká vinařská

Stáčené víno


Víno Vám stočíme buď přímo v naší provozovně (Křovinovo náměstí 9/12, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, tel:281 860 359) nebo ze stáčecího vozidla na jeho pravidelné rozvozové trase.

Stáčecí zařízení na sudové víno je umístěno v chlazené části nástavby vozidla Iveco Daily. Chlazením zajišťujeme optimální teplotní parametry během přepravy i během stáčení v horkých letních dnech. Z klimatizovaného prostoru (8–10 °C) můžeme stáčet až 12 odrůd.
O rozváženém vínu

Víno je naprosto přírodní, je vyrobeno z kvalitní sklizně vinných hroznů. Nejedná se o žádný podřadný produkt, často dosahuje úrovně přívlastkových vín, avšak za výrazně nižší cenu. Víno neobsahuje žádné konzervanty a je určeno ke krátkodobé spotřebě. Je lehké, dobře pitelné, s nízkým obsahem oxidu siřičitého, takže z něj hlava rozhodně nebolí. Je vyráběno za přísně reduktivních podmínek, což zdůrazňuje jeho chuť a vůni. Výborně se hodí k letní gastronomii.

Nákupem stáčeného vína šetříte mimo jiné také za nákladnou adjustaci lahvovaných vín. Rozvážkou až před Váš dům nemusíte nosit těžké a drahé lahve ze supermarketu.

Novinky

*** VÁNOCE 2018 ***

Blíží se adventní čas.

Jako již tradičně připravilo vinařství Víno Sýkora s.r.o. speciální Vánoční víno.

Jedná se o směs červených vín s vyšší tříslovinou, nižším obsahem kyselin a vyšším obsahem zbytkového cukru (polosladké).

Vánoční cuvée (směs) vyniká svou intenzivní kořenitou vůní, mohutnou chutí a je pro milovníky vína ideálním nápojem při rozjímání a bilancování, při rozmlouvání s přáteli, anebo k četbě za dlouhých předvánočních a vánočních večerů. Konzumujte ale v rozumné míře, obsahuje 11,5 % obj. alkoholu.

Přijďte od 26.11.2018 ochut­nat do naší vinotéky v Horních Počernicích nebo v Hostivaři! Cena 100 Kč/L (sudové stáčené víno moravských vinic)

MLADÁ VÍNA - ROČNÍK 2018

Od listopadu 2018 prodáváme Mladá vína – ročník 2018. (bílá, růžová, červená) z produkce Víno Sýkora s.r.o., Čejkovice.

  • BÍLÁ: Müller Thurgau-suché, grepová vůně, Muškát Moravský-polosuché, muškátová vůně
  • RŮŽOVÉ: Svatovavřinecké-polosuché, vůně lesních malin
  • ČERVENÉ: Modrý Portugal-suché, vůně třešní

Jednotná cena: 120,–Kč/láhev 0,75L

Ochutnejte Mladá vína 2018 z výborného ročníku v předstihu před Svatomartinský­mi víny!

© 2009 - 2019 1. moravsko-česká vinařská s.r.o. & Webarium s.r.o.