Obchodní aktivity - 1. moravsko-česká vinařská

Obchodní aktivity


Obchodní činnost společnosti je osobami společníků bratří Sýkorů provázána s produkční firmou VÍNO SÝKORA s.r.o.

Za obchodní činností společnosti 1. moravsko – česká vinařská s.r.o. je záměr pravidelně nabízet a prodávat milovníkům vína z Prahy a okolí víno z vinařství bratří Sýkorových v Čejkovicích, a to v místě jejich bydliště. Tedy nejen příležitostně, při zájezdech na Moravu, při řízených degustacích ve sklepích nebo když jim víno od Sýkorů možná přiveze jednou za čas nějaký známý, ale celoročně.

Naše motivace je dodávat všem, kteří mají zájem o výborné víno z produkce VÍNO SÝKORA, ať již velkoobchodně nebo maloobchodně, stáčeným sudovým vínem nebo lahvičkou, soustavně a trvale.

Firmám ale i jednotlivcům nabízíme možnost zhotovení prezentačních a dárkových vín v nevšedních designových lahvích a s vinětou v úpravě vytvořené specializovaným grafikem.

Novinky

*** VÁNOCE 2018 ***

Blíží se adventní čas.

Jako již tradičně připravilo vinařství Víno Sýkora s.r.o. speciální Vánoční víno.

Jedná se o směs červených vín s vyšší tříslovinou, nižším obsahem kyselin a vyšším obsahem zbytkového cukru (polosladké).

Vánoční cuvée (směs) vyniká svou intenzivní kořenitou vůní, mohutnou chutí a je pro milovníky vína ideálním nápojem při rozjímání a bilancování, při rozmlouvání s přáteli, anebo k četbě za dlouhých předvánočních a vánočních večerů. Konzumujte ale v rozumné míře, obsahuje 11,5 % obj. alkoholu.

Přijďte od 26.11.2018 ochut­nat do naší vinotéky v Horních Počernicích nebo v Hostivaři! Cena 100 Kč/L (sudové stáčené víno moravských vinic)

MLADÁ VÍNA - ROČNÍK 2018

Od listopadu 2018 prodáváme Mladá vína – ročník 2018. (bílá, růžová, červená) z produkce Víno Sýkora s.r.o., Čejkovice.

  • BÍLÁ: Müller Thurgau-suché, grepová vůně, Muškát Moravský-polosuché, muškátová vůně
  • RŮŽOVÉ: Svatovavřinecké-polosuché, vůně lesních malin
  • ČERVENÉ: Modrý Portugal-suché, vůně třešní

Jednotná cena: 120,–Kč/láhev 0,75L

Ochutnejte Mladá vína 2018 z výborného ročníku v předstihu před Svatomartinský­mi víny!

© 2009 - 2019 1. moravsko-česká vinařská s.r.o. & Webarium s.r.o.